سایت نیازمندی های خانه و ساختمان
الوساختمان

درباره ما

  

سایت الوساختمان سعی بر این داشته تا با تسهیل در روند درج و همچنین جستجوی اطلاعات تجاری، پلی میان عرضه کنندگان و فعالان صنعت ساختمان، نما و صنایع وابسته و همچنین متقاضیان و مصرف کنندگان باشد.
سایت الوساختمان مبتنی بر محصولات یا خدمات بوده و در نهایت با ورود به هر آگهی می توان اطلاعات کاملی از جمله: نام عرضه کننده، برند، اطلاعات تماس و ... را در هر آگهی مشاهده نمود. توضیح: شما می توانید پس از ثبت نام، بصورت رایگان اقدام به درج آگهی نمایید. آگهی شما حداکثر ظرف مدت 24 ساعت پس از ثبت، تایید و در سایت قابل مشاهده خواهد بود. همچنین پس از تایید آگهی امکان ارتقا به آگهی ویژه و ویرایش آن برای شما فعال می گردد.
از آنجا که اطلاعات تماس شما در آگهی های رایگان نمایش داده نمی شوند و تماس با آگهی دهنده فقط از طریق سایت مقدور می باشد، می توانید جهت نمایش کامل اطلاعات آگهی خود، اقدام به ویژه نمودن آن نمایید. آگهی های ویژه: آگهی های ویژه مبتنی بر زمان نمایش در سایت می باشند و همیشه بالاتر از آگهی های رایگان قرار می گیرند.
جهت ویژه نمودن آگهی، ابتدا می بایست آگهی رایگان ثبت نمایید، پس از تایید( حداکثر ظرف مدت 24 ساعت) از طریق منوی سمت راست وارد (آگهی های من) شده و هرکدام از آگهی های خود را که تمایل به ویژه نمودن آن دارید انتخاب نموده و بر اساس مدت زمان انتخابی توسط شما(برای مثال 10 روزه)، هزینه برآورد گردیده و از طریق درگاه پرداخت الکترونیک آگهی خود را شارژ و در نهایت ویژه نمایید. نکته: برای موفقیت بیشتر و بهتر دیده شدن، می توانید آگهی یا آگهی های خود را به آگهی ویژه تبدیل نمایید.